Alle producten
-
deur frame metaal detector
-
De Detector van het voedselmetaal
-
Handheld Metaal Detector
-
Onder de Camera van de Voertuiginspectie
-
X Ray Bagage Scanner
-
De Machine van de röntgenstraalinspectie
-
de scanner van de luchthavenbagage
-
Naald detector
-
Gang door Poort
-
de spiegel van de voertuiginspectie
-
Walkthrough Metaal Detector
-
De Detector van het Transportbandmetaal
-
De Detector van het overwelfde galerijmetaal
-
De Detector van de luchthavenveiligheid
-
ondergrondse gouden detector
-
De Detector van de lichaamstemperatuur
-
vloeibare detector
-
BernadetteConcurrerende producten en de aardige dienst. Dank u John en M. LV kwam aan ons bedrijf ons helpen de problemen voor onze klanten oplossen. -
DarkoWij vroegen vandaag contractverlenging. De klantencommentaren zijn groot tot dusver I-plan om tot meer van MCD opdracht te geven dit jaar. WTMD-de deur en de Röntgenstraalscanner werken groot.
Snelle Pas680w 0.7MPa Gang door X Ray Machine 8 Microns Poort
| Verpakking Details: | Kartondoos |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T |
| : |
Hoge Gevoeligheid 6 streekgang door Scanner met Gezichtsopsporing
| Alarmmanier: | Het audioalarm en LEIDENE plaatslampwerk tegelijk |
|---|---|
| Opsporingsstreek: | streek 6 |
| Vertoningsmanieren: | Het grote Scherm van LCD vertoning |
Multistreekmcd 300 Gang door het Kaderscanner van de Poortdeur voor Overheid
| Detectorstreek: | 6 streken |
|---|---|
| Gevoeligheid: | gevoeligheid 0 tot 99 kan worden aangepast |
| Alarmmanier: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijkertijd |
Snelle Pas 680W 0.7MPa 8 Microns Gang door Poort
| Verpakking Details: | KARTONdoos |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T |
| : |
De veelvoudige Gang van de Alarmmanier door Poort 33 Streekopsporing met Gebouwd in Wachtwoordbescherming
| Alarmmanier: | Het audioalarm en LEIDENE plaatslampwerk tegelijk |
|---|---|
| Opsporingsstreek: | streek 6 |
| Vertoningsmanieren: | Het grote Scherm van LCD vertoning |
Multistreekgang door Poort MCD - het Kader van de de detectordeur van het 300 scannermetaal voor Overheid
| Detectorstreek: | 6 streken |
|---|---|
| Gevoeligheid: | gevoeligheid 0 tot 99 kan worden aangepast |
| Alarmmanier: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijkertijd |
Het Ce Goedgekeurde van het Onderzoekstoverstokjes van MCD 3003B2 Handbediende Netto Gewicht 360g
| Alarmaanwijzing:: | Audioalarm en LEIDENE indicator en trilling |
|---|---|
| Gevoeligheid:: | ≥3 cm (voor een RMB één YUAN Coin) |
| Voeding:: | 9V de vouwenbatterij (6F22ND), Lage batterijaanwijzing, kan verbinden withcharger, (de batterij en |
De gevoelige Scanner van het de Luchthavenlichaam van MCD 3003B2 met Batterijlader
| Alarmaanwijzing:: | Audioalarm en LEIDENE indicator en trilling |
|---|---|
| Gevoeligheid:: | ≥3 cm (voor een RMB één YUAN Coin) |
| Voeding:: | 9V de vouwenbatterij (6F22ND), Lage batterijaanwijzing, kan verbinden withcharger, (de batterij en |
Waterdichte Handbediende het Metaaldetector 415*90*55mm van MCD 3003B2 Lichaamsgrootte
| Alarmaanwijzing:: | Audioalarm en LEIDENE indicator en trilling |
|---|---|
| Gevoeligheid:: | ≥3 cm (voor een RMB één YUAN Coin) |
| Voeding:: | 9V de vouwenbatterij (6F22ND), Lage batterijaanwijzing, kan verbinden withcharger, (de batterij en |
De gevoelige Duurzame Scanner van het Luchthavenlichaam met Batterijlader mcd-3003B2
| Alarmaanwijzing:: | Audioalarm en LEIDENE indicator en trilling |
|---|---|
| Gevoeligheid:: | ≥3 cm (voor een RMB één YUAN Coin) |
| Voeding:: | 9V de vouwenbatterij (6F22ND), Lage batterijaanwijzing, kan verbinden withcharger, (de batterij en |

