Alle producten
-
deur frame metaal detector
-
De Detector van het voedselmetaal
-
Handheld Metaal Detector
-
Onder de Camera van de Voertuiginspectie
-
X Ray Bagage Scanner
-
De Machine van de röntgenstraalinspectie
-
de scanner van de luchthavenbagage
-
Naald detector
-
Gang door Poort
-
de spiegel van de voertuiginspectie
-
Walkthrough Metaal Detector
-
De Detector van het Transportbandmetaal
-
De Detector van het overwelfde galerijmetaal
-
De Detector van de luchthavenveiligheid
-
ondergrondse gouden detector
-
De Detector van de lichaamstemperatuur
-
vloeibare detector
-
BernadetteConcurrerende producten en de aardige dienst. Dank u John en M. LV kwam aan ons bedrijf ons helpen de problemen voor onze klanten oplossen. -
DarkoWij vroegen vandaag contractverlenging. De klantencommentaren zijn groot tot dusver I-plan om tot meer van MCD opdracht te geven dit jaar. WTMD-de deur en de Röntgenstraalscanner werken groot.
zoekwoorden [ door frame metal detector ] bij elkaar passen 104 producten.
Van het het Kadermetaal van de 18 Strekendeur de Detectorgang door Intelligente Regelbare Gevoeligheid 0-99
| Alarmmanier: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijk |
|---|---|
| detectie zone: | 6 streek |
| Vertoningsmanieren: | Single-line van LCD vertoning |
Multi van het de Deurkader van de Strekenoverwelfde galerij het Metaaldetector mcd-600 Automatische Kaliberbepaling/Verrichting
| Alarmmanier: | Het audioalarm en LEIDENE Plaatslampwerk tegelijk |
|---|---|
| Opsporingsstreek: | streek 6 |
| Vertoningsmanieren: | Het grote Scherm van LCD vertoning |
Van het de Analysemetaal van de vervoersveiligheidscontrole van de de Detectordeur de Detector van het het Kadermetaal
| Alarmmanier: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijk |
|---|---|
| detectie zone: | 10 streken (800C) 8 Streken (800A) |
| Vertoningsmanieren: | 6.0 het“ Grote scherm LCD |
6-18 van het het Kadermetaal van de strekendeur de Detectorgang door, de Machines van de de Luchthavenveiligheid van de Lichaamsscanner
| detectie zone: | 6 |
|---|---|
| gevoeligheid: | 0-99 regelbaar |
| Alarmmanier: | Aduioalarm en leiden |
Intelligent Type 60 van het het Kadermetaal van de Streken Regelbaar Deur de Detector Waterdicht Hoofdlichaam
| Alarmmanier: | Het audioalarm en LEIDENE plaatslampwerk tegelijk |
|---|---|
| detectie zone: | 6 streek |
| Vertoningsmanieren: | Het grote Scherm van LCD vertoning |
De Gang van het stemalarm door de Scanner van de Metaaldetector met 6“ LCD het scherm hoge gevoeligheid
| Opsporingsstreek:: | 6 streken |
|---|---|
| Tunnelgrootte:: | 220*70 ** 56cm |
| Gevoeligheid:: | 0-99 rangen |
De intelligente van het het Kadermetaal van de Typedeur van de de Detector Waterdichte Overspannen Deur Poort van de het Metaaldetector
| Alarmmanier: | het audioalarm en LEIDENE plaatslampwerk samen |
|---|---|
| Het ontdekken van streek: | streek 6 |
| Vertoningsmanier: | 4.3inch het scherm van LCD vertoning |
Multi van het het Kadermetaal van de Streek Elektronisch Deur de Detectormateriaal voor Bangladesh
| Alarmmanier: | Het audioalarm en LEIDENE plaatslampwerk tegelijk |
|---|---|
| detectie zone: | 6 streek |
| gevoeligheid: | 0-99 regelbaar |
Schokbestendige Gang door van de het Metaaldetector van het Deurkader Regelbare Gevoeligheid 0 - 255
| Alarmmanier: | Het audioalarm en LEIDENE Plaatslampwerk tegelijk |
|---|---|
| Vertoningsmanieren: | Het grote Scherm van LCD vertoning |
| Gevoeligheid: | 0-255 regelbaar |
De waterdichte van de het Metaaldetector 400Hz van het Deurkader Audiofrequentie voor Goud en Zilver
| model: | Mcd-5000B |
|---|---|
| standaard: | CE VAN ISO |
| Enig brutogewicht: | 10.000kg |

