Alle producten
-
deur frame metaal detector
-
De Detector van het voedselmetaal
-
Handheld Metaal Detector
-
Onder de Camera van de Voertuiginspectie
-
X Ray Bagage Scanner
-
De Machine van de röntgenstraalinspectie
-
de scanner van de luchthavenbagage
-
Naald detector
-
Gang door Poort
-
de spiegel van de voertuiginspectie
-
Walkthrough Metaal Detector
-
De Detector van het Transportbandmetaal
-
De Detector van het overwelfde galerijmetaal
-
De Detector van de luchthavenveiligheid
-
ondergrondse gouden detector
-
De Detector van de lichaamstemperatuur
-
vloeibare detector
-
BernadetteConcurrerende producten en de aardige dienst. Dank u John en M. LV kwam aan ons bedrijf ons helpen de problemen voor onze klanten oplossen. -
DarkoWij vroegen vandaag contractverlenging. De klantencommentaren zijn groot tot dusver I-plan om tot meer van MCD opdracht te geven dit jaar. WTMD-de deur en de Röntgenstraalscanner werken groot.
zoekwoorden [ industrial metal detector ] bij elkaar passen 171 producten.
De draagbare Hoge Gevoelige Handbediende Veiligheid Cheking van de Metaaldetector voor Post
| Alarmaanwijzing:: | Audioalarm en LEIDENE indicator en trilling |
|---|---|
| Gevoeligheid:: | ≥5cm (voor een de YUANSmuntstuk van RMB één) |
| Voeding:: | 9V de vouwenbatterij (6F22ND) kan aan recharger verbinden, |
Alarm en Trillings de Detectorberoeps van het Aanwijzings Handbediende Metaal in de Zwarte Machine van de lichaamsscanner
| Alarmaanwijzing:: | Audiowaarschuwing en LED-indicator en trillingen kunnen samenwerken |
|---|---|
| Gevoeligheid:: | 6 cm (voor een RMB één YUAN-munt) |
| Voeding:: | 9V de vouwenbatterij (6F22ND), kan aan recharger verbinden |
Ce-Certificatiehand - gehouden Metaaldetectors met Lage Gevoeligheidsfunctie en Hoofdtelefoon
| Alarmaanwijzing:: | Audiowaarschuwing en LED-indicator en trillingen kunnen samenwerken |
|---|---|
| Gevoeligheid:: | 6 cm (voor een RMB één YUAN-munt) |
| Voeding:: | 9V de vouwenbatterij (6F22ND), kan aan recharger verbinden |
Van de de Schatvinder van de hoge Precisie Ondergrondse Gouden Detector de Visueel zoekenjager
| Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Opsporingswijze: | 5 soorten |
| Het werk voltage: | 6V (4 Batterijen van 5) |
Van de het Metaaldetector van de schoolveiligheid de Handbediende Super Scanner met Groot Aftasten
| Productinleiding:: | Audioalarm en LEIDENE indicator en trilling |
|---|---|
| Gevoeligheid:: | ≥5cm (voor een de YUANSmuntstuk van RMB één) |
| Voeding:: | 9V de vouwenbatterij (6F22ND), kan aan lader verbinden, (recharger is facultatieve toebehoren) |
Het mini van het de Detectormes van het Type Handbediende Metaal Apparaat van de het Kanonscanner met Ce
| Verpakking Details: | karton |
|---|---|
| Levertijd: | Normaal binnen 5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
Twee types van de Scannerhand van de alarm Draagbare Veiligheid - gehouden Metaaldetector
| Verpakking Details: | karton |
|---|---|
| Levertijd: | Normaal binnen 5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
6 duim van de digitale Blauwe LCD Detector van de Vertoningsnaald die voor Droog Voedsel wordt gebruikt
| Het ontdekken van breedte: | 4580cm |
|---|---|
| Het ontdekken van hoogte: | 1045cm |
| Het ontdekken van Gevoeligheid: | Fe ¢0.7mm-3.0mm SUS304 ¢1.5mm-5.0mm |
De detector van de veiligheidsnaald voor de voedselindustrie met 60CM de Gevoeligheid van het Breedte 1-10 niveau past aan
| Het ontdekken van Gevoeligheid: | Diameter 0,8 mm aan 2.5mm ijzerbal |
|---|---|
| De gevoeligheid past aan: | 1-10 niveau |
| Het ontdekken van breedte: | 60cm |
Van het de inspectiesysteem van de röntgenstraalbagage van de de bagagescanner x-ray handelaar MCD5030A
| Tunnelgrootte:: | 500 (W) *300 (H) mm |
|---|---|
| Transportbandsnelheid:: | 0.22m/s |
| Transportband Maximum Lading:: | 170kg |

