Alle producten
-
deur frame metaal detector
-
De Detector van het voedselmetaal
-
Handheld Metaal Detector
-
Onder de Camera van de Voertuiginspectie
-
X Ray Bagage Scanner
-
De Machine van de röntgenstraalinspectie
-
de scanner van de luchthavenbagage
-
Naald detector
-
Gang door Poort
-
de spiegel van de voertuiginspectie
-
Walkthrough Metaal Detector
-
De Detector van het Transportbandmetaal
-
De Detector van het overwelfde galerijmetaal
-
De Detector van de luchthavenveiligheid
-
ondergrondse gouden detector
-
De Detector van de lichaamstemperatuur
-
vloeibare detector
-
BernadetteConcurrerende producten en de aardige dienst. Dank u John en M. LV kwam aan ons bedrijf ons helpen de problemen voor onze klanten oplossen. -
DarkoWij vroegen vandaag contractverlenging. De klantencommentaren zijn groot tot dusver I-plan om tot meer van MCD opdracht te geven dit jaar. WTMD-de deur en de Röntgenstraalscanner werken groot.
zoekwoorden [ industrial metal detector ] bij elkaar passen 171 producten.
Het Metaaldetector van het touch screen Intelligente Voedsel voor het Controleren van Naalden in Voedsel/Stuk speelgoed/Doek
| -Technologie: | DSP |
|---|---|
| Het ontdekken van breedte: | 38cm |
| Het ontdekken van hoogte: | 10cm |
Hoge gevoeligheid transportband metaaldetector Voedselverwerking Machine Volledige digitale en stabiliteit
| Het ontdekken van hoogte: | 1050CM (Aangepast) |
|---|---|
| Het ontdekken van breedte: | 40120cm (Aangepast) |
| Transportbandsnelheid: | 25m/min |
De professionele Detector van het de detector Hoge Gevoelige Metaal van het Voedselmetaal met Zoemer
| Verpakking Details: | Sterke houten koffer |
|---|---|
| Levertijd: | Normaal binnen 5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
Detector 9 van het voedselmetaal Niveaugevoeligheid regelbaar met Ce-Certificaat
| Verpakking Details: | Sterke houten koffer |
|---|---|
| Levertijd: | Normaal binnen 5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
de anticorrosieve materiële van de de detector Elektromagnetische golf van het Voedselmetaal opsporing mcd-F500QE
| Verpakking Details: | Sterke houten koffer |
|---|---|
| Levertijd: | Normaal binnen 5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
Het Metaaldetector van de gevoeligheidsvoedselbereiding Magnetisch voor Vlees/Drank
| Verpakking Details: | Sterke houten koffer |
|---|---|
| Levertijd: | Normaal binnen 5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
Het Materiaal van de het Metaaldetector van het tunnelvoedsel voor Kledingstuk/Plastic Industrie, 60cm Breedte
| Het ontdekken van Gevoeligheid: | Diameter 0,8 mm aan 2.5mm ijzerbal |
|---|---|
| De gevoeligheid past aan: | 1-10 niveau |
| Het ontdekken van breedte: | 60cm |
25m/min de Detector van het het Voedselmetaal van de Transportbandsnelheid 0 - 10 Niveaugevoeligheid
| Het ontdekken van methode: | de elektromagnetische golfopsporing, de nieuwe analoge kringen en digitaal |
|---|---|
| Het ontdekken van breedte: | 45-80 Aangepaste cm, |
| Het ontdekken van hoogte: | aangepaste 1050cm |
Digitale het metaaldetector van het Naald Bevroren voedsel met transportband 45 - 80cm breedte
| Verpakking Details: | Sterke houten koffer |
|---|---|
| Levertijd: | Normaal binnen 5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
De professionele automatische Scanner van de het metaaldetector van de voedselrang met zoemeralarm
| Verpakking Details: | Sterke houten koffer |
|---|---|
| Levertijd: | Normaal binnen 5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |

