Alle producten
-
deur frame metaal detector
-
De Detector van het voedselmetaal
-
Handheld Metaal Detector
-
Onder de Camera van de Voertuiginspectie
-
X Ray Bagage Scanner
-
De Machine van de röntgenstraalinspectie
-
de scanner van de luchthavenbagage
-
Naald detector
-
Gang door Poort
-
de spiegel van de voertuiginspectie
-
Walkthrough Metaal Detector
-
De Detector van het Transportbandmetaal
-
De Detector van het overwelfde galerijmetaal
-
De Detector van de luchthavenveiligheid
-
ondergrondse gouden detector
-
De Detector van de lichaamstemperatuur
-
vloeibare detector
-
BernadetteConcurrerende producten en de aardige dienst. Dank u John en M. LV kwam aan ons bedrijf ons helpen de problemen voor onze klanten oplossen. -
DarkoWij vroegen vandaag contractverlenging. De klantencommentaren zijn groot tot dusver I-plan om tot meer van MCD opdracht te geven dit jaar. WTMD-de deur en de Röntgenstraalscanner werken groot.
zoekwoorden [ metal detecting equipment ] bij elkaar passen 268 producten.
Bevroren van het de Transportbandmetaal van de Groentenriem Detectors 40120cm het Ontdekken Breedte voor Voedselindustrie
| model: | Mcd-500QF |
|---|---|
| merk: | MCD |
| Het ontdekken van breedte: | 40-120CM |
6 de Detector van het de Analysemetaal van opsporingsstreken voor Luchthavenveiligheid, post en hotelinspectie.
| Alarmmanier: | Het audioalarm en LEIDENE Plaatslampwerk tegelijkertijd |
|---|---|
| Opsporingsstreek: | streek 6 |
| Vertoningsmanieren: | 8 status Geleide Vertoning |
De magnetische Detector van het Voedselmetaal de Aanrakings Blauwe Lcd van de 6 Duim Digitale Kring Vertoning
| Het ontdekken van methode: | Magnetische inductieopsporing |
|---|---|
| Het ontdekken van breedte: | 40-120 cm, aangepast |
| Het ontdekken van hoogte: | aangepaste 1050cm |
0-99 Regelbare het Metaaldetector van de Gevoeligheidsoverwelfde galerij met Ver Controlemechanisme
| detectie zone: | 6 streek |
|---|---|
| Vertoningsmanieren: | Single-line van LCD vertoning |
| Alarmmanier: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijk |
Automatische de Machinesgevoeligheid van de Metaaldetector 1.00 Mm het Certificaat van Fe en Ce-
| het ontdekken van methode: | Magnetische inductieopsporing |
|---|---|
| Het ontdekken van breedte: | 40-120 Aangepaste cm, |
| Het ontdekken van hoogte: | aangepaste 1040cm |
6 strekenlcd de Detector van het het Kadermetaal van de Vertoningsdeur met Ver Controlemechanisme voor Veiligheid, lichaamsscanner
| Opsporingsstreek: | streek 6 |
|---|---|
| Vertoningsmanieren: | Single-line van LCD vertoning |
| Alarmmanier: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijk |
MCD - 500A de Poort van de de detectorveiligheid van het deurmetaal voor het Wapenopsporing van het Kanonmes
| Alarmmanier: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijk |
|---|---|
| detectie zone: | 6 streek |
| Vertoningsmanieren: | Single-line van LCD vertoning |
6 gang -300 van opsporingsstreken MCD door de Detectors van het veiligheidsmetaal met Dubbele Infrared
| detectie zone: | 6 |
|---|---|
| gevoeligheid: | 0-99 regelbaar |
| Alarmmanier: | Aduioalarm en leiden |
De super Detector van het Scanner Hoge Gevoelige Metaal voor Contrabande en Bedreigingenopsporing
| detectie zone: | 6 |
|---|---|
| gevoeligheid: | 0-99 regelbaar |
| Alarmmanier: | Aduioalarm en leiden |
De Detector Diepe Waaier van het touch screen3.6w gelijkstroom 12V Metaal ondergronds
| Macht: | 3.6W |
|---|---|
| Signaalfrequentie: | 10KHz |
| Alarm: | luide spreker, oortelefoon |

