Alle producten
-
deur frame metaal detector
-
De Detector van het voedselmetaal
-
Handheld Metaal Detector
-
Onder de Camera van de Voertuiginspectie
-
X Ray Bagage Scanner
-
De Machine van de röntgenstraalinspectie
-
de scanner van de luchthavenbagage
-
Naald detector
-
Gang door Poort
-
de spiegel van de voertuiginspectie
-
Walkthrough Metaal Detector
-
De Detector van het Transportbandmetaal
-
De Detector van het overwelfde galerijmetaal
-
De Detector van de luchthavenveiligheid
-
ondergrondse gouden detector
-
De Detector van de lichaamstemperatuur
-
vloeibare detector
-
BernadetteConcurrerende producten en de aardige dienst. Dank u John en M. LV kwam aan ons bedrijf ons helpen de problemen voor onze klanten oplossen. -
DarkoWij vroegen vandaag contractverlenging. De klantencommentaren zijn groot tot dusver I-plan om tot meer van MCD opdracht te geven dit jaar. WTMD-de deur en de Röntgenstraalscanner werken groot.
zoekwoorden [ metal detector airport ] bij elkaar passen 383 producten.
Navulbare Militaire Handbediende het Wapenscanner van de Metaaldetector 360º
| Verpakking Details: | karton |
|---|---|
| Levertijd: | Normaal binnen 5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
8 operationele Frequenties 10 van de het Metaaldetector van de Strekenanalyse de Veiligheidspoort 6.0“ leidden het Scherm
| Detectorstreek:: | 10 streken |
|---|---|
| Gevoeligheid:: | gevoeligheid 0 tot 99 kan worden aangepast |
| Verrichtingstemperatuur:: | -10℃ aan +45℃ |
De Gang van het weerbewijs door het Metaaldetector van de Poort Multistreek voor Veiligheid
| Operationele frequenties: | frequentie 1 tot 8 kan optie zijn |
|---|---|
| Vertoningsmanieren:: | het 6.0 duimscherm van LCD vertoning |
| Alarmtarief:: | minder dan 3% |
Digitale Modulaire de Detectorafstandsbediening die van het Overwelfde galerijmetaal door metaaldetector loopt
| Alarmmanier: | Het audioalarm en LEIDENE Plaatslampwerk tegelijk |
|---|---|
| Opsporingsstreek: | streek 8 streek/10 |
| Vertoningsmanieren: | Het grote Scherm van LCD vertoning |
De handbediende Super Detector van het Scanner Handbediende Metaal/Lichaamsscanner mcd-3003B2
| Voeding: | 9V vouwenbatterij (6F22ND) |
|---|---|
| Macht: | 260mW |
| Grootte: | 41.5 (L) X 9 (W) X 3,5 (H) CM |
Automatische Handbediende Metaaldetector Comfortabel met 360 Rotatiedetectordekking
| Verpakking Details: | karton |
|---|---|
| Levertijd: | Normaal binnen 5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
Van het de Analysemetaal van de vervoersveiligheidscontrole van de de Detectordeur de Detector van het het Kadermetaal
| Alarmmanier: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijk |
|---|---|
| detectie zone: | 10 streken (800C) 8 Streken (800A) |
| Vertoningsmanieren: | 6.0 het“ Grote scherm LCD |
De Detectorsysteem Mcd -3003b1 van het veiligheids Handbediend Metaal voor Scholen/Rechtszalen
| Alarmindicatie: | Audioalarm en LEIDENE indicator en trilling |
|---|---|
| gevoeligheid: | ≥5cm (voor een de YUANSmuntstuk van RMB één) |
| Voeding: | 9V de vouwenbatterij (6F22ND) kan aan recharger verbinden, |
De draagbare Handbediende Hoge Gevoeligheid 7mA van de Metaaldetector voor het Volledige Lichaam Controleren
| Alarmaanwijzing: | Audioalarm en LEIDENE Indicator en Trilling |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Gevoeligheid: | ≥5cm (voor een RMB één YUAN Coin) |
Geschikt Handig van het de Veiligheidsmetaal van de Structuurluchthaven van de de Detector niet Misstap de Greepontwerp
| Rustige Stroom:: | <12ma> |
|---|---|
| Lichaamsgrootte:: | 415*90*55mm |
| Nettogewicht:: | 360g |

