Alle producten
-
deur frame metaal detector
-
De Detector van het voedselmetaal
-
Handheld Metaal Detector
-
Onder de Camera van de Voertuiginspectie
-
X Ray Bagage Scanner
-
De Machine van de röntgenstraalinspectie
-
de scanner van de luchthavenbagage
-
Naald detector
-
Gang door Poort
-
de spiegel van de voertuiginspectie
-
Walkthrough Metaal Detector
-
De Detector van het Transportbandmetaal
-
De Detector van het overwelfde galerijmetaal
-
De Detector van de luchthavenveiligheid
-
ondergrondse gouden detector
-
De Detector van de lichaamstemperatuur
-
vloeibare detector
-
BernadetteConcurrerende producten en de aardige dienst. Dank u John en M. LV kwam aan ons bedrijf ons helpen de problemen voor onze klanten oplossen. -
DarkoWij vroegen vandaag contractverlenging. De klantencommentaren zijn groot tot dusver I-plan om tot meer van MCD opdracht te geven dit jaar. WTMD-de deur en de Röntgenstraalscanner werken groot.
zoekwoorden [ metal detector gate ] bij elkaar passen 194 producten.
6 de Gang van de streken Openbare Veiligheid door Metaaldetector die voor Luchthaven, Fabriek wordt gebruikt
| Alarmmanier: | Het audioalarm en LEIDENE plaatslampwerk tegelijk |
|---|---|
| detectie zone: | 6 streek |
| Vertoningsmanieren: | Het grote Scherm van LCD vertoning |
Hoge Gevoeligheid 6 de Elektronische Gang van de strekendeur door Metaaldetector voor Veiligheidsinspectie
| Alarmmanier: | Het audioalarm en LEIDENE plaatslampwerk tegelijk |
|---|---|
| detectie zone: | 6 streek |
| Vertoningsmanieren: | Het grote Scherm van LCD vertoning |
Het aanbieden van Automatische het metaaldetectors van de voedselindustrie met 6 duimlcd Aangepaste Vertoning,
| Vertoningsmanier:: | 6 duim van digitale kring raakt blauwe LCD vertoning |
|---|---|
| Het ontdekken van breedte: | 40-120 Aangepaste cm, |
| Het ontdekken van hoogte: | aangepaste 1050cm |
De detector van het de rangmetaal van het Transportbandvoedsel voor Voedsel Verpakking en Verwerkende industrie
| het ontdekken van methode: | de elektromagnetische golfopsporing, de nieuwe analoge kringen en digitaal |
|---|---|
| Het ontdekken van breedte: | 45-80 Aangepaste cm, |
| Het ontdekken van hoogte: | aangepaste 1050cm |
6 de Detector van het de Luchthavenmetaal van de strekenbevordering Draagbaar voor Passangers-Onderzoek
| detectie zone: | 6 streek |
|---|---|
| Vertoningsmanieren: | Single-line van LCD vertoning |
| Alarmmanier: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijk |
Geavanceerde Anti van het het Kadermetaal van de Interferentiedeur de Detectorveiligheid met Intelligente Verdeling
| Alarmmanier: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijk |
|---|---|
| detectie zone: | 6 streek-18zone |
| Vertoningsmanieren: | Single-line van LCD vertoning |
Gang door van de het Metaaldetector van de Luchthavenveiligheid de Deurscanner 18 Streken Anti - Interferentie
| Alarmmanier: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijk |
|---|---|
| detectie zone: | streek 18 |
| Vertoningsmanieren: | Single-line van LCD vertoning |
Het Metaaldetector van het touch screen maakt de Intelligente Voedsel 10 Niveaugevoeligheid waterdicht
| -Technologie: | DSP |
|---|---|
| Het ontdekken van breedte: | 38cm |
| Het ontdekken van hoogte: | 10cm |
Boog 30cm de Regelbare Nieuwe van de het Metaaldetector 90W van het Naaldvoedsel Macht mcd-F500QD
| Het ontdekken van methode: | de elektromagnetische golfopsporing, de nieuwe analoge kringen en digitaal |
|---|---|
| Het ontdekken van breedte: | 45-80 Aangepaste cm, |
| Het ontdekken van hoogte: | aangepaste 1050cm |
De hoge Detector van het het Kadermetaal van de Gevoeligheidsdeur voor Luchthavenveiligheidscontrole
| Alarmmanier: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijk |
|---|---|
| detectie zone: | 6 streek |
| Vertoningsmanieren: | status geleide vertoning 8 |

