Alle producten
-
deur frame metaal detector
-
De Detector van het voedselmetaal
-
Handheld Metaal Detector
-
Onder de Camera van de Voertuiginspectie
-
X Ray Bagage Scanner
-
De Machine van de röntgenstraalinspectie
-
de scanner van de luchthavenbagage
-
Naald detector
-
Gang door Poort
-
de spiegel van de voertuiginspectie
-
Walkthrough Metaal Detector
-
De Detector van het Transportbandmetaal
-
De Detector van het overwelfde galerijmetaal
-
De Detector van de luchthavenveiligheid
-
ondergrondse gouden detector
-
De Detector van de lichaamstemperatuur
-
vloeibare detector
-
BernadetteConcurrerende producten en de aardige dienst. Dank u John en M. LV kwam aan ons bedrijf ons helpen de problemen voor onze klanten oplossen. -
DarkoWij vroegen vandaag contractverlenging. De klantencommentaren zijn groot tot dusver I-plan om tot meer van MCD opdracht te geven dit jaar. WTMD-de deur en de Röntgenstraalscanner werken groot.
zoekwoorden [ under vehicle inspection system ] bij elkaar passen 207 producten.
Automatische die de Veiligheidsdetector van de Sensorluchthaven wijd voor Winkelcomplex wordt gebruikt
| Tunnelgrootte: | 500 (W) *300 (H) mm |
|---|---|
| Transportbandsnelheid: | 0.22m/s |
| Transportband Maximum Lading: | 170kg |
Beste van de de Snelheidsröntgenstraal van de kwaliteits0.22m/s Transportband de Veiligheidsscanner met 1000mm X 800mm de bagagescanner van MCD10080X-Ray van de Tunnelgrootte
| Tunnelgrootte: | 1000 (W) *800 (H) mm |
|---|---|
| Transportbandsnelheid: | 0.22m/s |
| Transportband Maximum Lading: | 250Kg |
Produceer omhoog de Directe Scanner van de Luchthavenbagage met de Veiligheid van de 17 Duimmonitor het controleren
| Tunnelgrootte: | 500 (W) *300 (H) mm |
|---|---|
| Transportbandsnelheid: | 0.22m/s |
| Transportband Maximum Lading: | 170kg |
Van het de Bagagepakket van de veiligheidsbagage de scannermachine met LCD het Scherm voor Hotels
| Tunnelgrootte: | 500 (W) *300 (H) mm |
|---|---|
| Transportbandsnelheid: | 0.22m/s |
| Transportband Maximum Lading: | 170kg |
De Röntgenstraalhandbagage van de hotelveiligheid/de Machine van de Pakketscanner met Super Duidelijke Beelden
| Tunnelgrootte: | 500 (W) *300 (H) mm |
|---|---|
| Transportbandsnelheid: | 0.22m/s |
| Transportband Maximum Lading: | 170kg |
Mcd-5030A de Bagagescanner van Röntgenstraalpacel Geschikt voor Kleine Hand Luggages
| Tunnelgrootte: | 500 (W) *300 (H) mm |
|---|---|
| Transportbandsnelheid: | 0.22m/s |
| Transportband Maximum Lading: | 170kg |
Het kleine van de de Röntgenstraalbagage van de Tunnelgrootte van de de Scannerveiligheid Gebruik van het de Machinehotel
| Tunnelgrootte: | 500 (W) *300 (H) mm |
|---|---|
| Transportbandsnelheid: | 0.22m/s |
| Transportband Maximum Lading: | 170kg |
De Bagagescanner van de luchthavenröntgenstraal met L-vormige de Detectorsensor van de Fotodiodeserie
| Tunnelgrootte: | 500 (W) *300 (H) mm |
|---|---|
| Transportbandsnelheid: | 0.22m/s |
| Transportband Maximum Lading: | 170kg |
MCD10080 Scanner 100cm X 80cm van de röntgenstraalbagage Tunnelgrootte 12 Maanden Garantie
| Tunnelgrootte: | 1000 (w) *800 (h) mm |
|---|---|
| Transportbandsnelheid: | 0.22m/s |
| Transportband Maximum Lading: | 200 kg |
150kg Load 34mm Metal 0.20m/S X Ray Baggage Scanner
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Grootte: | 650 (W) *500 (H) mm |
| Transportbandsnelheid: | 0.2m/s |

