Alle producten
-
deur frame metaal detector
-
De Detector van het voedselmetaal
-
Handheld Metaal Detector
-
Onder de Camera van de Voertuiginspectie
-
X Ray Bagage Scanner
-
De Machine van de röntgenstraalinspectie
-
de scanner van de luchthavenbagage
-
Naald detector
-
Gang door Poort
-
de spiegel van de voertuiginspectie
-
Walkthrough Metaal Detector
-
De Detector van het Transportbandmetaal
-
De Detector van het overwelfde galerijmetaal
-
De Detector van de luchthavenveiligheid
-
ondergrondse gouden detector
-
De Detector van de lichaamstemperatuur
-
vloeibare detector
-
BernadetteConcurrerende producten en de aardige dienst. Dank u John en M. LV kwam aan ons bedrijf ons helpen de problemen voor onze klanten oplossen. -
DarkoWij vroegen vandaag contractverlenging. De klantencommentaren zijn groot tot dusver I-plan om tot meer van MCD opdracht te geven dit jaar. WTMD-de deur en de Röntgenstraalscanner werken groot.
zoekwoorden [ underground metal detector ] bij elkaar passen 149 producten.
Van de het Metaaldetector van de premiekwaliteit de Automatische Audio het Alarm en Manier van het LEIDENE Plaatslampalarm
| detectie zone: | 6 streek |
|---|---|
| Vertoningsmanieren: | Het grote Scherm van LCD vertoning |
| gevoeligheid: | 0-255 regelbaar |
Hoogste de Detectormachine van het Rangmetaal voor Elektromagnetische de Golfopsporing van de Voedselindustrie
| Het ontdekken van breedte: | 45-80 Aangepaste cm, |
|---|---|
| Het ontdekken van hoogte: | aangepaste 1050cm |
| De gevoeligheid past aan: | 0-10 niveau |
Waterdichte het Metaaldetector van het Deurkader met 8 het Streken 6.0“ Grote Scherm
| Opsporingsstreek: | streek 8 (A)/10zones (C) |
|---|---|
| Vertoningsmanieren: | Het grote Scherm van LCD vertoning |
| Alarmmanier: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijk |
2017 Nieuwste Veiligheidsgang door de deurkring mcd-800A van de metaaldetector
| Alarmmanier: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijk |
|---|---|
| detectie zone: | 10 streken (800C) 8 Streken (800A) |
| Vertoningsmanieren: | 6.0 het“ Grote scherm LCD |
Van de het Metaaldetector van de luchthaven de draagbare Veiligheid Super Handbediende Scanner van het het Toverstokje Volledige Lichaam met Recharger
| WERKENDE TEMPERATUREN: | -37°C aan 70°C |
|---|---|
| Werkende Frequentie: | kHz 93 |
| Gewicht: | 18,6 oz. (0.45kg) |
De waterdichte Poort van de Analysescanner, Snelheid van de de Detector de Hoge Opsporing van het Tunnelmetaal
| Alarmmanier: | Het audioalarm en LEIDENE plaatslampwerk tegelijk |
|---|---|
| detectie zone: | 6 streek |
| Vertoningsmanieren: | Het grote Scherm van LCD vertoning |
Mcd-2001 het aanwijzen van de Handbediende Hoge Prestaties van de Metaaldetector
| Verpakking Details: | karton |
|---|---|
| Levertijd: | Normaal binnen 5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
De digitale Ondergrondse Gouden Detector van MCD 5000B 465KHz met LCD vertoning
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China (Vasteland) |
|---|---|
| Merknaam: | MCD |
| Modelnummer: | Mcd-5000B |
De Detector Diepe Waaier van het touch screen3.6w gelijkstroom 12V Metaal ondergronds
| Macht: | 3.6W |
|---|---|
| Signaalfrequentie: | 10KHz |
| Alarm: | luide spreker, oortelefoon |
Hoge Gevoeligheids3.6w Ondergrondse Gouden Detector met Touch screen
| Macht: | 3.6W |
|---|---|
| Signaalfrequentie: | 10KHz |
| Alarm: | luide spreker, oortelefoon |

