Alle producten
-
deur frame metaal detector
-
De Detector van het voedselmetaal
-
Handheld Metaal Detector
-
Onder de Camera van de Voertuiginspectie
-
X Ray Bagage Scanner
-
De Machine van de röntgenstraalinspectie
-
de scanner van de luchthavenbagage
-
Naald detector
-
Gang door Poort
-
de spiegel van de voertuiginspectie
-
Walkthrough Metaal Detector
-
De Detector van het Transportbandmetaal
-
De Detector van het overwelfde galerijmetaal
-
De Detector van de luchthavenveiligheid
-
ondergrondse gouden detector
-
De Detector van de lichaamstemperatuur
-
vloeibare detector
-
BernadetteConcurrerende producten en de aardige dienst. Dank u John en M. LV kwam aan ons bedrijf ons helpen de problemen voor onze klanten oplossen. -
DarkoWij vroegen vandaag contractverlenging. De klantencommentaren zijn groot tot dusver I-plan om tot meer van MCD opdracht te geven dit jaar. WTMD-de deur en de Röntgenstraalscanner werken groot.
zoekwoorden [ 35w gate metal detector ] bij elkaar passen 33 producten.
40 mensen/min Detector van het de Overwelfde galerijmetaal van het Pastarief met 6 Opsporingsstreek
| Opsporingsstreek:: | 6 streek |
|---|---|
| Gevoeligheid:: | 0-99 regelbaar |
| Vermogen:: | 220V AC, 50/60Hz |
De intelligente van het het Kadermetaal van de Typedeur van de de Detector Waterdichte Overspannen Deur Poort van de het Metaaldetector
| Alarmmanier: | het audioalarm en LEIDENE plaatslampwerk samen |
|---|---|
| Het ontdekken van streek: | streek 6 |
| Vertoningsmanier: | 4.3inch het scherm van LCD vertoning |
Alpha- Numerieke Vertoning & van de Streekvertoning Gang door Detectors van het Poort de Weerbestendige Metaal bij Luchthavens
| Detectorstreek:: | 6 streken |
|---|---|
| Gevoeligheid:: | gevoeligheid 0 tot 99 kan worden aangepast |
| Verrichtingstemperatuur:: | -10℃ aan +45℃ |
6 streken bij Schoolgang door de Detectorpoort Mcd -300 van het Veiligheidsmetaal
| detectie zone: | 6 |
|---|---|
| gevoeligheid: | 0-99 regelbaar |
| Alarmmanier: | Aduioalarm en leiden |
Diepe van het het Kadermetaal van de Zoekendeur van het de Detectorpoort/Metaal Opsporingssystemen voor Lichaamsaftasten
| detectie zone: | 6 |
|---|---|
| gevoeligheid: | 0-99 regelbaar |
| Alarmmanier: | Aduioalarm en leiden |
8 operationele Frequenties 10 van de het Metaaldetector van de Strekenanalyse de Veiligheidspoort 6.0“ leidden het Scherm
| Detectorstreek:: | 10 streken |
|---|---|
| Gevoeligheid:: | gevoeligheid 0 tot 99 kan worden aangepast |
| Verrichtingstemperatuur:: | -10℃ aan +45℃ |
De Gang van het weerbewijs door het Metaaldetector van de Poort Multistreek voor Veiligheid
| Operationele frequenties: | frequentie 1 tot 8 kan optie zijn |
|---|---|
| Vertoningsmanieren:: | het 6.0 duimscherm van LCD vertoning |
| Alarmtarief:: | minder dan 3% |
6 van de de Detectorpoort van het streken 3d Metaal Regelbare Gevoeligheid voor Metro Post
| Alarmmanier: | Zes doorweven opsporingsgebieden van dezelfde hoogte met het lichaam en combilng |
|---|---|
| detectie zone: | 6 streek |
| Vertoningsmanieren: | status geleide vertoning 8 |
Luchthavengang door de Poort MCD van de Metaaldetector - 800A/C voor Veiligheidscontrole
| Alarmmanier: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijk |
|---|---|
| detectie zone: | 10 streken (800C) 8 Streken (800A) |
| Vertoningsmanieren: | 6.0 het“ Grote scherm LCD |
2017 Nieuwste Veiligheidsgang door de deurkring mcd-800A van de metaaldetector
| Alarmmanier: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijk |
|---|---|
| detectie zone: | 10 streken (800C) 8 Streken (800A) |
| Vertoningsmanieren: | 6.0 het“ Grote scherm LCD |

