Alle producten
-
deur frame metaal detector
-
De Detector van het voedselmetaal
-
Handheld Metaal Detector
-
Onder de Camera van de Voertuiginspectie
-
X Ray Bagage Scanner
-
De Machine van de röntgenstraalinspectie
-
de scanner van de luchthavenbagage
-
Naald detector
-
Gang door Poort
-
de spiegel van de voertuiginspectie
-
Walkthrough Metaal Detector
-
De Detector van het Transportbandmetaal
-
De Detector van het overwelfde galerijmetaal
-
De Detector van de luchthavenveiligheid
-
ondergrondse gouden detector
-
De Detector van de lichaamstemperatuur
-
vloeibare detector
-
BernadetteConcurrerende producten en de aardige dienst. Dank u John en M. LV kwam aan ons bedrijf ons helpen de problemen voor onze klanten oplossen. -
DarkoWij vroegen vandaag contractverlenging. De klantencommentaren zijn groot tot dusver I-plan om tot meer van MCD opdracht te geven dit jaar. WTMD-de deur en de Röntgenstraalscanner werken groot.
zoekwoorden [ 35w gate metal detector ] bij elkaar passen 33 producten.
Hoge het Metaaldetector 6 van de Gevoeligheids35w Walkthrought Poort ontdekt Streken
| Opsporingsstreek: | streek 6 |
|---|---|
| Vertoningsmanieren: | status geleide vertoning 8 |
| Alarmmanier: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijk |
Infrarode Thermische het Metaaldetector van de Aftasten35w Overwelfde galerij
| Functie: | de maatregel van de lichaamstemperatuur & metaaldetector |
|---|---|
| Toepassing: | Veiligheidsveiligheid het Controleren |
| Gebruik: | Bureau/Hotel, Restaurant |
De Infrarode Gang van het stemalarm 35W door Metaaldetector
| Functie: | de maatregel van de lichaamstemperatuur & metaaldetector |
|---|---|
| Gevoeligheid: | Hoge gevoeligheid |
| Gebruik: | Veiligheidscontrole |
Binnenbreedte 560mm de Veiligheid van de het Metaaldetector van het Deurkader het Controleren
| Kleur: | Klantgericht |
|---|---|
| Toepassing: | Veiligheidsveiligheid het Controleren |
| Gebruik: | Bureau/Hotel, Restaurant |
Realiable 6 Strekengang door Draagbare het Metaaldetectors van de Poortoverwelfde galerij
| Detectorstreek:: | 6 streken |
|---|---|
| Voeding:: | AC220/50Hz |
| Machtsconsumptie:: | Minder 35W |
De audio Waakzame en Geleide Gang van de Plaatslamp door de Poort van de het Metaaldetector van de Poortdeur
| Detectorstreek:: | 6 streken |
|---|---|
| Gevoeligheid:: | gevoeligheid 0 tot 99 kan worden aangepast |
| Voeding:: | AC220/50Hz |
0-99 Regelbare 18 Streekgang door Metaaldetector 35W
| Netto gewicht: | 50KG/set |
|---|---|
| Opsporingsstreek: | streek 18 |
| Brutogewicht: | 57kg/set |
Multistreekgang door Poort MCD - het Kader van de de detectordeur van het 300 scannermetaal voor Overheid
| Detectorstreek: | 6 streken |
|---|---|
| Gevoeligheid: | gevoeligheid 0 tot 99 kan worden aangepast |
| Alarmmanier: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijkertijd |
Geavanceerde Ononderbroken Golfgang door van het de Boogmetaal van de Poortafstandsbediening de Detectordeur
| Detectorstreek:: | 10 streken |
|---|---|
| Gevoeligheid:: | gevoeligheid 0 tot 99 kan worden aangepast |
| Machtsconsumptie:: | Minder 35W |
4.3 „LCD het Metaaldetector van de het Schermoverwelfde galerij met Zes Doorweven Opsporingsgebieden
| Alarmmanier:: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijk |
|---|---|
| Opsporingsstreek:: | 6 streek |
| Vertoningsmanieren:: | Het grote Scherm van LCD vertoning |

