Alle producten
-
deur frame metaal detector
-
De Detector van het voedselmetaal
-
Handheld Metaal Detector
-
Onder de Camera van de Voertuiginspectie
-
X Ray Bagage Scanner
-
De Machine van de röntgenstraalinspectie
-
de scanner van de luchthavenbagage
-
Naald detector
-
Gang door Poort
-
de spiegel van de voertuiginspectie
-
Walkthrough Metaal Detector
-
De Detector van het Transportbandmetaal
-
De Detector van het overwelfde galerijmetaal
-
De Detector van de luchthavenveiligheid
-
ondergrondse gouden detector
-
De Detector van de lichaamstemperatuur
-
vloeibare detector
-
BernadetteConcurrerende producten en de aardige dienst. Dank u John en M. LV kwam aan ons bedrijf ons helpen de problemen voor onze klanten oplossen. -
DarkoWij vroegen vandaag contractverlenging. De klantencommentaren zijn groot tot dusver I-plan om tot meer van MCD opdracht te geven dit jaar. WTMD-de deur en de Röntgenstraalscanner werken groot.
zoekwoorden [ industrial metal detector ] bij elkaar passen 171 producten.
Bevroren van het de Transportbandmetaal van de Groentenriem Detectors 40120cm het Ontdekken Breedte voor Voedselindustrie
| model: | Mcd-500QF |
|---|---|
| merk: | MCD |
| Het ontdekken van breedte: | 40-120CM |
De Detector van het de Transportbandmetaal van de voedselindustrie
| Opsporingsbreedte:: | 45-80 Aangepaste cm, |
|---|---|
| Opsporingshoogte:: | aangepaste 1050cm |
| Opsporingsgevoeligheid:: | 0.6mm3.0mm ijzerbal, 1.5-5.0 Roestvrij staal |
Het Metaaldetector van de de textielindustrieTransportband, de Machine van de Kledingstuknaald
| Het ontdekken van breedte: | 600 mm |
|---|---|
| Het ontdekken van hoogte: | 100 mm |
| De gevoeligheid past aan: | 1-10 niveau |
Hoge Gevoelige Hand - de de gehouden Scanner van het Veiligheidslichaam/Machine van de Metaaldetector/Audio waakzame LEIDENE indicator
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Lichaamsgrootte: | 415*85*45mm |
| Gevoeligheid: | >=5cm |
De Detector van het de Transportbandmetaal van SUS304 MCD F500QF voor Voedselindustrie
| De Opsporingsprincipe van productparameters: | de dubbele opsporing van de lijn elektromagnetische golf |
|---|---|
| Opsporingshoogte: | 750cm (aangepast) |
| Het ontdekken van breedte: | 40120CM |
Van de het Metaaldetector van het de industrievoedsel het Materiaal Magnetische inductie voor Vlees/Drank
| Verpakking Details: | Sterke houten koffer |
|---|---|
| Levertijd: | Normaal binnen 5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
De industriële Detector van het Transportbandmetaal, de Automatische Machine van de Naalddetector
| Verpakking Details: | Sterke houten koffer |
|---|---|
| Levertijd: | Normaal binnen 5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
Het Metaaldetector van het transportbandvoedsel voor Voedsel, Schoenen, KlerenVerwerkende industrie
| het ontdekken van methode: | Magnetische inductieopsporing |
|---|---|
| Alarmmethode: | Zoemer de LEIDENE indicator fonkelt automatisch en sluiting |
| Display: | 6 duim van digitale kring raakt blauwe LCD |
Mcd-2003 het Metaaldetectors van het veiligheidstoverstokje, Draagbare Detector 9 van het Metaaltoverstokje V-Batterij
| Alarmaanwijzing: | Audioalarm en LEIDENE indicator met trilling |
|---|---|
| Gevoeligheid: | >6 met een muntstuk |
| Voeding: | 9 v-batterij |
De intelligente Automatische Detector van het Transportbandmetaal voor Industrieel en Voedsel
| Leveringstermijn:: | FOB of cif- |
|---|---|
| Het ontdekken van breedte: | 45-80 Aangepaste cm, |
| Het ontdekken van hoogte: | aangepaste 1050cm |

