Alle producten
-
deur frame metaal detector
-
De Detector van het voedselmetaal
-
Handheld Metaal Detector
-
Onder de Camera van de Voertuiginspectie
-
X Ray Bagage Scanner
-
De Machine van de röntgenstraalinspectie
-
de scanner van de luchthavenbagage
-
Naald detector
-
Gang door Poort
-
de spiegel van de voertuiginspectie
-
Walkthrough Metaal Detector
-
De Detector van het Transportbandmetaal
-
De Detector van het overwelfde galerijmetaal
-
De Detector van de luchthavenveiligheid
-
ondergrondse gouden detector
-
De Detector van de lichaamstemperatuur
-
vloeibare detector
-
BernadetteConcurrerende producten en de aardige dienst. Dank u John en M. LV kwam aan ons bedrijf ons helpen de problemen voor onze klanten oplossen. -
DarkoWij vroegen vandaag contractverlenging. De klantencommentaren zijn groot tot dusver I-plan om tot meer van MCD opdracht te geven dit jaar. WTMD-de deur en de Röntgenstraalscanner werken groot.
zoekwoorden [ professional metal detectors ] bij elkaar passen 194 producten.
Grote het Metaaldetector AC100 - 265V/50 van het Tunnelvoedsel - 60Hz-Voeding mcd-F500QF
| Het ontdekken van breedte: | 45-80 Aangepaste cm, |
|---|---|
| Het ontdekken van hoogte: | aangepaste 1050cm |
| De gevoeligheid past aan: | 0-10 niveau |
Duurzame Gang door het de Detectormcd600 Grote Scherm van het Poortmetaal van LCD Vertoning
| Alarmmanier: | Het audioalarm en LEIDENE plaatslampwerk tegelijk |
|---|---|
| detectie zone: | 6 streek |
| gevoeligheid: | 0-255 regelbaar |
Hof Veiligheid MCD 300 van de het Metaaldetector van het Deurkader de Antiterrorist
| Model: | Mcd-300 |
|---|---|
| streek: | 6 streken |
| Gevoeligheid: | 0-99 Regelbaar |
Maak 6 Strekengang door Metaaldetector met waterdicht Ver Controlemechanisme
| Opsporingsstreek: | streek 6 |
|---|---|
| Vertoningsmanieren: | status geleide vertoning 8 |
| Alarmmanier: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijk |
De persoonlijke van het de Detectorkanon of Mes van het Analysemetaal Scanners van de Luchthavenveiligheid
| Verpakking Details: | Doos of houten kist |
|---|---|
| Levertijd: | Normaal binnen 5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
De professionele automatische Scanner van de het metaaldetector van de voedselrang met zoemeralarm
| Verpakking Details: | Sterke houten koffer |
|---|---|
| Levertijd: | Normaal binnen 5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
Realiable 6 Strekengang door Draagbare het Metaaldetectors van de Poortoverwelfde galerij
| Detectorstreek:: | 6 streken |
|---|---|
| Voeding:: | AC220/50Hz |
| Machtsconsumptie:: | Minder 35W |
De professionele FactoryAirport-van de de analyseveiligheidscontrole van het Deurkader Detector van het de machinemetaal
| Alarmmanier: | Het audioalarm en LEIDENE Plaatslampwerk tegelijk |
|---|---|
| Opsporingsstreek: | streek 6 |
| Vertoningsmanieren: | Het grote Scherm van LCD vertoning |
LEIDENE Lichtengang door Metaaldetector, Kanon/Messenktv Veiligheidsscanners
| Verpakking Details: | Doos of houten kist |
|---|---|
| Levertijd: | Normaal binnen 5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
Professionele de detectorgang van het boogmetaal door MCD - 600 met Teller
| Alarmmanier: | Het audioalarm en LEIDENE plaatslampwerk tegelijk |
|---|---|
| detectie zone: | 6 streek |
| Vertoningsmanieren: | Het grote Scherm van LCD vertoning |

