Alle producten
-
deur frame metaal detector
-
De Detector van het voedselmetaal
-
Handheld Metaal Detector
-
Onder de Camera van de Voertuiginspectie
-
X Ray Bagage Scanner
-
De Machine van de röntgenstraalinspectie
-
de scanner van de luchthavenbagage
-
Naald detector
-
Gang door Poort
-
de spiegel van de voertuiginspectie
-
Walkthrough Metaal Detector
-
De Detector van het Transportbandmetaal
-
De Detector van het overwelfde galerijmetaal
-
De Detector van de luchthavenveiligheid
-
ondergrondse gouden detector
-
De Detector van de lichaamstemperatuur
-
vloeibare detector
-
BernadetteConcurrerende producten en de aardige dienst. Dank u John en M. LV kwam aan ons bedrijf ons helpen de problemen voor onze klanten oplossen. -
DarkoWij vroegen vandaag contractverlenging. De klantencommentaren zijn groot tot dusver I-plan om tot meer van MCD opdracht te geven dit jaar. WTMD-de deur en de Röntgenstraalscanner werken groot.
zoekwoorden [ professional metal detectors ] bij elkaar passen 194 producten.
Van de het Metaaldetector van de luchthaven de draagbare Veiligheid Super Handbediende Scanner van het het Toverstokje Volledige Lichaam met Recharger
| WERKENDE TEMPERATUREN: | -37°C aan 70°C |
|---|---|
| Werkende Frequentie: | kHz 93 |
| Gewicht: | 18,6 oz. (0.45kg) |
De waterdichte Poort van de Analysescanner, Snelheid van de de Detector de Hoge Opsporing van het Tunnelmetaal
| Alarmmanier: | Het audioalarm en LEIDENE plaatslampwerk tegelijk |
|---|---|
| detectie zone: | 6 streek |
| Vertoningsmanieren: | Het grote Scherm van LCD vertoning |
Waterdichte Handbediende Gebruikersvriendelijke het Lichaamsgrootte van de Metaaldetector mcd-3003B2 415*90*55mm
| Alarmaanwijzing:: | Audioalarm en LEIDENE indicator en trilling |
|---|---|
| Gevoeligheid:: | ≥3 cm (voor een RMB één YUAN Coin) |
| Voeding:: | 9V de vouwenbatterij (6F22ND), Lage batterijaanwijzing, kan verbinden withcharger, (de batterij en |
Audio Waakzame van de de Luchthavenveiligheid van 220VAC 35W het Metaaldetector 6 Streek
| Alarmmanier:: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijk. |
|---|---|
| Opsporingsstreek:: | 6 laterale zones |
| Vertoningsmanieren:: | 8 status Geleide Vertoning |
De hoge Detector van het Gevoeligheids Navulbare Draagbare Handbediende Metaal
| Alarmaanwijzing:: | Audioalarm en LEIDENE Indicator en Trilling |
|---|---|
| Gevoeligheid:: | ≥5cm |
| Voeding:: | 9V vouwenbatterij (6F22ND) |
Hof Veiligheidsdeur mcd-300 van de het metaaldetector van het deurkader de Deur Antiterrorist
| Verpakking Details: | Doos of houten kist |
|---|---|
| Levertijd: | Normaal binnen 5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
Persoonlijk de Detector Draagbaar Kanon/Mes die van het veiligheidsmetaal Apparaat ontdekken
| Verpakking Details: | karton |
|---|---|
| Levertijd: | Normaal binnen 5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
De waterdichte Detector van het Overwelfde galerijmetaal met Afstandsbedieningeenheid
| Verpakking Details: | Doos of houten kist |
|---|---|
| Levertijd: | Normaal binnen 5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
De intelligente Verkeersgang door Metaaldetector maakt Streek 6 waterdicht
| •Opsporingsstreek:: | streek 6 (waterdichte en vuurvaste raad) |
|---|---|
| Gevoeligheid:: | 0-99 regelbaar, en doet de interferentie van riem, ritssluitingen en andere voorwerpen van de hand |
| Alarmmanier:: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijk |
Maak 6 Strekengang door Metaaldetector met waterdicht Ver Controlemechanisme
| Opsporingsstreek: | streek 6 |
|---|---|
| Vertoningsmanieren: | status geleide vertoning 8 |
| Alarmmanier: | Audioalarm, en van de LEIDENE het werk Plaatslamp tegelijk |

